Kontakta oss

Har du frågor om våra produkter, tjänster eller återförsäljare?
Då är du varmt välkommen att höra av dig, vi hjälper dig gärna.

Våra erfarna och duktiga återförsäljare tar hand om dig som funderar på att installera en braskamin eller har andra frågor kring köp, byte och installation.

Växel, Data/ IT
042-12 69 50
info@spismiljo.se

Order
order@spismiljo.se

Support
support@spismiljo.se

Anders Nilsson (Säljansvarig, Marknad)
042-449 95 65
anders@spismiljo.se

Helena Månsson

helena@spismiljo.se

Claudia Kracunovic´

claudia@spismiljo.se

Johan Paulsson (Säljare kaminer)

johan.paulsson@spismiljo.se

Jens Ridell (Support)

jens@spismiljo.se

Mickael Alexandersson (Tekniskt ansvarig, kamin och grill)

mikael@spismiljo.se

Rickard Håkansson

rickard@spismiljo.se

Sandra Svensson (Marknadskoordinator)

Sandra@spismljo.se

Napoleon grillar
042-12 69 50
info@napoleongrillar.se

Johan Wyndhamn (Säljare Napoleon)

042-449 95 67

johan@napoleongrillar.se

Avdelning Finland

Kai Rehtonen (Säljare)

kai.rehtonen@spismiljo.se

Sini Seppäla (Support/Administration)

sini.seppala@spismiljo.se

Flag_of_Finland

Telefontider: Helgfria vardagar 9-12.30, 13.30-17.00

Avvikande öppettider:
1/5, 18/5, 29/5 och 6/6 håller vi helt stängt.

Hela vecka 29 dvs. 17-23/7 har vi semesterstängt och veckoperioden V28-32 arbetar vi med begränsad bemanning!