Nya priser och prislistor som gäller from 15 Oktober 2022!

Kontakta oss

Har du frågor om våra produkter, tjänster eller återförsäljare? Tveka inte på att höra av dig!

Våra erfarna och duktiga återförsäljare tar hand om dig som funderar på att installera en braskamin eller har andra frågor kring köp, byte och installation.

Scandinavisk Spismiljö
Ekslingan 1 Väla Norra
254 67 Helsingborg

Växel, Data/ IT
042-12 69 50
info@spismiljo.se

Order
order@spismiljo.se

Support
support@spismiljo.se

Anders (Säljansvarig, Marknad)
042-449 95 65
anders@spismiljo.se

Helena

helena@spismiljo.se

Claudia

claudia@spismiljo.se

Johan P (Säljare)

johan.paulsson@spismiljo.se

Mickael (Tekniskt ansvarig)

mikael@spismiljo.se

Rickard

rickard@spismiljo.se

Mats (Ansvarig Napoleon)
042-449 95 67
mats@napoleongrillar.se

Telefontider: Helgfria vardagar 9-12.30, 13.30-17.00

Avvikande öppettider:
24/9 Stänger vi kl.16

Under 23/12 – 3/1 är telefonen stängd men vi svarar via mail med begränsad personalstyrka.

Personal finns på lager för att eventuellt skicka ut varor.